כעת תצטרכו להחנות בתשלום גם בעיר הצפונית ביותר בארץ - קריית שמונה

כוכב הצפון |גיליון 2155 | 25.9.14

במכרז רב - מערכתי ומורכב מאוד שהופק ונוהל בקפידה בידי צוות יועצים מיומנים: משה בכר - מומחה לחניה ועו"ד לילך שייך, זכתה חברת מילגם - שירותים לעיר, אשר נבחרה להקים ולהפעיל את מערך הפיקוח העירוני ואת רשות החניה העירונית. במסגרת תנאי המכרז, נדרש הקבלן לספק לעירייה טכנולוגיות הכוללות אפליקציות מתוחכמות בתחומים שונים, לדוגמא: מערכת שו"ב (שליטה ובקרה) ממוחשבת המסוגלת לספק לרשות מידע עדכני בזמן אמת אודות מצב כשירותו ותכולתו של כל מדחן ומדחן המוצב בעיר. על הקבלן לספק לפקחים מסופוני כף-יד מוקשחים מבוססי אנדרואיד, אשר ניתן באמצעותם לצלם ולשדר ברשת הסלולארית עבירות חנייה ומפגעי-רחוב שונים וכן להנפיק בנוסף לדוחות החניה גם קנסות בגין עבירות על חוקי עזר אחרים של העירייה. לפי ההסכם, תימרר הקבלן וסימן את אזורי החניה המוסדרת ברחבי העיר, התקין מערכת מדחנים מודרנית ומשוכללת לאורך המדרכות הצבועות בכחול - לבן וסיפק לעיריית קריית שמונה מערכות תקשוב ומסופונים מהמתקדמות ביותר בעולם.

קרא עוד...

מכרז מקצועי וטוב הוליד רווחים גדולים לרשות המקומית תוך שמירה על האזרח הקטן

כוכב הצפון | גליון 2026 | 24.2.12


340,000 שקלים זהו הרווח הנקי בשנת 2011 שזקפה לזכותה החברה הכלכלית ממכרז מקצועי אחד שהביא את חברת מילגם להציע 0% עמלה במקום כ-20% ויותר שהיו בעבר בגביית דוחות חניה.

לכולנו זכורים ימיה המאיימים והמחרידים לפחות למספר משפחות לא מבוטל בעיר טבריה של חברת הגביה הקודמת, משרד עורכי הדין סנדרוביץ. 3000% אחוזי רווח על דו"ח של 100 שקלים לא חוקי זה היה מחיר הקנס ואת הרווח תחשבו אתם.

למאמר המלא

כעת, חניה מוסדרת, גם מסביב לכינרת

הצלחה למכרז להספקה והתקנת מערכות להפעלת חניוני אגרה בחופי הכינרת

כוכב הצפון | גיליון 2055 | 25.9.12

 

לפני מספר שבועות פורסמו תוצאות המכרז שהופק ע"י איגוד ערים כינרת, להספקה והתקנת מערכות מתקדמות להפעלת חניוני אגרה לאורך חופי הכינרת.
עד אשר חוקק חוק העזר לאיגוד ערים כינרת העמדת רכב וחנייתו נדרשו הנכנסים לחופים לשלם מראש מחיר יומי ואחיד, גם אם שהייתם בחופי הרחצה נמשכה רק מס' שעות.
המכרז שיצא להספקת התקנת והפעלת המערכות החדשות והמשוכללות שיותקנו באופן הדרגתי בכ-12 כניסות ויציאות לחופי הכינרת, יאפשרו גביית דמי חניה באופן מדויק ויחסי לזמן שהיית המבקרים בחוף ועל פי תעריף שעתי שנקבע כאמור - בחוק העזר.

את פרטי המכרז ואופיו המקצועי והמשפטי ביצעו בהצלחה נוספת, יועץ החניה הבינלאומי, משה בכר, והיועצת המשפטית, עו"ד לילך שייך. השניים הצליחו במקום שאחרים לא הצליחו להביא אפילו מציע אחד והם הביאו דרך המכרז שייצרו להביא 4 קבלנים מהגדולים בארץ המתמחים בתחום המערכות הממוחשבות לחניונים והם ״אורד״, ״אפקון״, ״אריאל - וימאזור״ ו״מד-פארק״ שגילו במכרז האטרקטיבי שפורסם עניין רב והגישו את הצעותיהם.  
התחרות בין המציעים הייתה קשה והזכיין שנבחר לאחר שנסתיימו הבדיקות המדוקדקות של ההצעות הוא הספק ״אריאל - וימאזור״.

למאמר המלא

האח הגדול בכינרת / אביב עומר

האח הגדול בכינרת

ארץ הכינרת  |  גיליון מספר 9  |  אלול תשע"ג, אוגוסט 2013

הקץ לניירת ולפתקיות הידניות: מערכת ממוחשבת שהוקמה בכניסות לחניוני הכינרת שבאחריות "איגוד ערים כינרת" מאפשרת גביה חכמה ומהירה, בקרה על כמות הרכבים בחופים ועל נתוני הגביה, פיקוח ואכיפה כנגד "סרבני תשלום" תיאום, נגישות - ואפס טעויות. מצלמות מצלמות את הרכבים עם כניסתן לחניון, ואוטומט מנפיק עבור הנהג כרטיס כניסה לחניון. ביציאה מהחניון מצולם הרכב שנית ע"י מצלמה אשר מקושרת עם הקופה שבביתן השומר ומחשבת את התשלום המדויק עבור הזמן ששהה הרכב בחניון החוף. אמצעי התשלום מגוונים אף הם - מזומן, אשראי ובאמצעות אפליקציית פנגו+

למאמר המלא

צרו קשר

שדות חובה מסומנים בכוכבית(*)
שם: (*)
שדה שם ריק
אימייל (*)
כתובת אמייל שגויה או חסרה
טלפון: (*)
מס טלפון חסר או ריק
נושא: (*)
נא למלא שדה נושא
הודעתך: (*)
נא למלא את תוכן ההודעה