הרב ניסים מלכה הרב ניסים מלכה

הרב ניסים מלכה

ראש עיריית קריית שמונה

משה בכר הוביל את גורמי העירייה בעקביות ומקצועיות ראויה לציון, לגיבוש תכנית-אב להסדרת החניה ברחבי העיר, ובמסגרתה אף ליווה אותנו באופן צמוד בתהליך הכנתו ואישורו של חוק עזר "העמדת רכב וחנייתו" חדש שעודכן והותאם לצרכיי הרשות ומאפייניה.

משה הנחה את גורמי ההנדסה בעירייה ואת מהנדסי התנועה לתכנן, להפיק ולאשר תכניות תימרור עבור כל אזורי האכיפה והפיקוח.

משה הפיק מכרז רב-תחומי ומורכב מאוד לתפעול מערך החניה המוסדרת ומנגנון הפיקוח העירוני, אשר כלל דרישות מקצועיות מפורטות מהקבלנים.

גורמי הניהול והייעוץ המשפטי בעירייה, קיבלו ממשה ייעוץ מקצועי שוטף, המסתמך על הידע הרב ועל הניסיון שצבר עד כה בתחום זה, וככל שנדרש גם ניתנה הדרכה וחניכה צמודה לכל שלב של פעילות.

אני בטוח כי בזכות בקיאותו וניסיונו המצטבר של משה בכר בהקמה, בניהול ובתפעול מוצלח של מערכי הסדרת חניה בשלטון המקומי בכלל ובעיר קריית שמונה בפרט, יתאפשר לו להמשיך ולסייע גם לרשויות מקומיות נוספות, בהקמה ותפעול יעיל ואיכותי של מערכים חיוניים כגון אלו.

 

 

ברצוני להביע תודה והערכה רבה ליועץ המומחה לניהול חניה מוסדרת - משה בכר, על תרומתו ותמיכתו המקצועית לעיריית קריית שמונה בהקמת מערך לניהול ותפעול הפיקוח עירוני ובמסגרתו גם הקמתה של רשות החניה העירונית.

משה הוביל את גורמי העירייה בעקביות ומקצועיות ראויה לציון, לגיבוש תכנית-אב להסדרת החניה ברחבי העיר, ובמסגרתה אף ליווה אותנו באופן צמוד בתהליך הכנתו ואישורו של חוק עזר "העמדת רכב וחנייתו" חדש, שעודכן והותאם לצרכיי הרשות ומאפייניה. 

על פי תכנית עבודה סדורה, הנחה משה את גורמי ההנדסה בעירייה ואת מהנדסי התנועה לתכנן, להפיק ולאשר תכניות תימרור עבור כל אזורי האכיפה והפיקוח.

משה הפיק לבקשת העירייה מכרז רב-תחומי ומורכב מאוד לתפעול מערך החניה המוסדרת ומנגנון הפיקוח העירוני, אשר כלל דרישות מקצועיות מפורטות מהקבלנים, בתחומים כגון: התקנה ותפעול של אמצעים טכנולוגיים מתקדמים לגביית אגרות חניה, אספקה ותפעול של מערכות משוכללות לאכיפה והפקת דוחות, מערכת שו"ב (שליטה ובקרה) מרחוק, על האמצעים המותקנים בשטח, ועוד.

גורמי הניהול והייעוץ המשפטי בעירייה, קיבלו ממשה ייעוץ מקצועי שוטף, המסתמך על הידע הרב ועל הניסיון שצבר עד כה בתחום זה, וככל שנדרש גם ניתנה הדרכה וחניכה צמודה לכל שלב של פעילות - לפני ובתהליך הקמת רשות החניה העירונית. 

מעל לכל ספק הוכח בעקבות הקמת רשות החניה, כי פעולות הפיקוח ואכיפת החניה המוסדרת במרחב המוניציפאלי של קריית שמונה, הפחיתו משמעותית תופעות חריגות של חניית כלי רכב במקומות אסורים ופגיעה בבטיחות ציבור הנהגים והולכי הרגל. פעולות אלו גרמו לדינמיקה של תחלופת כלי רכב, אשר בעבר תפסו ברוב שעות היום את מס' החניות המצומצם במרכז העיר וכן פתרו בהצלחה בעיות של הפרעה לזרימת התנועה בכבישים.

אני בטוח כי בזכות בקיאותו וניסיונו המצטבר של משה בכר בהקמה, בניהול ובתפעול מוצלח של מערכי הסדרת חניה בשלטון המקומי בכלל ובעיר קריית שמונה בפרט, יתאפשר לו להמשיך ולסייע גם לרשויות מקומיות נוספות, בהקמה ותפעול יעיל ואיכותי של מערכים חיוניים כגון אלו. 

הנני מודה למשה בכר על תרומתו המקצועית ומאחל לו המשך עבודה מועילה ופורייה גם בעתיד.

בברכה,

 

הרב ניסים מלכה

ראש העיר

צרו קשר

שדות חובה מסומנים בכוכבית(*)
שם: (*)
שדה שם ריק
אימייל (*)
כתובת אמייל שגויה או חסרה
טלפון: (*)
מס טלפון חסר או ריק
נושא: (*)
נא למלא שדה נושא
הודעתך: (*)
נא למלא את תוכן ההודעה