המלצות

על איכות השירות ומידת המקצועיות שלנו, תעיד שביעות הרצון של לקוחותינו בעבר ובהווה, כפי שהיא משתקפת מהערכותיהם המצורפות למדור זה.

מר משה סיני

מר משה סיני

ראש עיריית ראש העין (2013 - 2003)

"משה בכר היה לנו לעזר רב בשורה של נושאים חשובים, הקשורים להיערכות מקצועית של הרשות המקומית, בנושאי הסדרת חניות, הפקת מכרזי מדחנים וחניות, ובפתרון בעיות".

"למשה ניסיון רב שנים המאפשר לו יכולת חשיבה יצירתית, ראייה אינטגרטיבית של הצרכים המקצועיים והבנה של תמונת המצב המחייבת פתרונות 'מחוץ לקופסא', שכה חיוניים לגבי פתרון מצבים מורכבים של בעיות תנועה וחנייה. ידעתי כי ניתן לסמוך על יכולת שיפוטו במשימות מורכבות, וכי התוצאות יעמדו בקנה אחד עם המדדים המקצועיים הנדרשים מאיש מקצוע מהרמה הטובה ביותר".

הרב ניסים מלכה

הרב ניסים מלכה

ראש עיריית קריית שמונה

משה בכר הוביל את גורמי העירייה בעקביות ומקצועיות ראויה לציון, לגיבוש תכנית-אב להסדרת החניה ברחבי העיר, ובמסגרתה אף ליווה אותנו באופן צמוד בתהליך הכנתו ואישורו של חוק עזר "העמדת רכב וחנייתו" חדש שעודכן והותאם לצרכיי הרשות ומאפייניה.

משה הנחה את גורמי ההנדסה בעירייה ואת מהנדסי התנועה לתכנן, להפיק ולאשר תכניות תימרור עבור כל אזורי האכיפה והפיקוח.

משה הפיק מכרז רב-תחומי ומורכב מאוד לתפעול מערך החניה המוסדרת ומנגנון הפיקוח העירוני, אשר כלל דרישות מקצועיות מפורטות מהקבלנים.

גורמי הניהול והייעוץ המשפטי בעירייה, קיבלו ממשה ייעוץ מקצועי שוטף, המסתמך על הידע הרב ועל הניסיון שצבר עד כה בתחום זה, וככל שנדרש גם ניתנה הדרכה וחניכה צמודה לכל שלב של פעילות.

אני בטוח כי בזכות בקיאותו וניסיונו המצטבר של משה בכר בהקמה, בניהול ובתפעול מוצלח של מערכי הסדרת חניה בשלטון המקומי בכלל ובעיר קריית שמונה בפרט, יתאפשר לו להמשיך ולסייע גם לרשויות מקומיות נוספות, בהקמה ותפעול יעיל ואיכותי של מערכים חיוניים כגון אלו.

 

עלוית פרוינד- ר' מינהלת מרכז העיר נתניה

עלוית פרוינד

ראש מינהלת מרכז העיר נתניה

לאורך תקופת היכרותי את משה, כבר למעלה מ־ 20 שנים, זכיתי לקבל ממנו שירותיי ייעוץ ברמה מקצועית וגבוהה מהמקובל.
אין לי ספק כי בזכות ניסיונו הרב והמצטבר של משה בכר בתחום החניה והחניונים ובזכות יכולתו האישית כאיש ארגון למופת הרואה ומבין בצורה רב־מערכתית את הצרכים המקצועיים, מתאפשר לו להתאים למידותיו של כל לקוח פתרונות יצירתיים, מודרניים ויעילים - לפי דרישותיו.

 

 

מר אלי ברדה

מר אלי ברדה

ראש עיריית מגדל העמק

"משה בכר הוביל באופן מקצועי את הקמת רשות החניה העירונית במגדל העמק."

"הנחייתו המקצועית פתרה בהצלחה את בעיות הזרימה של התנועה ברחובות הראשיים ואת מצוקת החניה הקיימת במרכז העיר."

"משה הוביל תהליך שיפור והתאמת חוק עזר לצרכיי העיר ומאפייניה, ניהל והפיק מכרזים... גיבש מערכת כלכלית מוצלחת שהוכיחה עצמה בפועל בעבר ובהווה...  הדריך וחנך את המנהלים והפקחים... והוביל לניהול נכון ויעיל של מערכת הסדרת החניה כולה."

"ניסיונו הרב של משה.... יעניק לכל ארגון שיסתייע בו תרומה מקצועית איכותית מאוד ורבת תועלת."

מר צביקה סלוצקי

מר צביקה סלוצקי

מנכ"ל רשות ניקוז ונחלים כינרת

"המערכות האוטומטיות בחניונים, אשר הותקנו תחת עינו הפקוחה של משה ובהתאם להנחיותיו, שיפרו לאין ערוך את היקף ההכנסות מדמי החניה בחופים ובעיקר את יכולת השליטה שלנו בה".

"מר משה בכר ממלא אצלנו תפקיד של פרויקטור ראשי לעניין החניונים הנ"ל, ובמסגרת עבודתו כמקים המערכת הכוללת הנ"ל, הוא מנחה מקצועית, מבקר ומפעיל באופן מתואם קבלנים מתחומים שונים הן לאספקת והתקנת האמצעים המודרניים והן לאספקת השרותים הנלווים להן".

עו"ד שלום שמעון

עו"ד שלום שמעון

מנכ"ל החברה הכלכלית בני ברק בע"מ

תודה למשה בכר על: "הקמת רשות חניה עירונית ברמה מקצועית יוצאת דופן... הקמת מערכת מורכבת ומסובכת... גיוס כוח אדם מעולה אשר הוכשר על פי נהלים כתובים והנחיות מדוקדקות..."

"הקמת מערכת 'יש מאין' המתעסקת בעשרות אלפי פריטים והכל תוך ניהול מדוקדק ובשליטה מלאה".

"שמחתי לעבוד לצדך וליהנות מהכשרונות הניהוליים ומרמת המקצועיות שהפגנת".

גלית פוגל

גלית פוגל

מנכ"ל הוד השרון חברה כלכלית עירונית לפיתוח בע"מ

"משה בכר ליווה ומלווה את החברה במתן ייעוץ בתחומים שונים הקשורים בחניה המוסדרת
(On Street) ובחניית Off Street.

הייעוץ והשירות של משה ניתנים באופן מקצועי ויסודי, תוך הכרות, בקיאות ומומחיות ברמה הגבוהה והמעודכנת ביותר, בתחום החנייה המוסדרת והחניונים. בנוסף, השירות ניתן ע"י משה באדיבות, בזריזות ובנועם הליכות.

אין לי ספק כי בזכות נסיונו הרב והמצטבר בתחום, ובזכות יכולתו האישית כאיש ארגון הרואה ומבין באופן רב מערכתי את הצרכים המקצועיים של כל ארגון, משה הינו בעל היכולת ליתן שרות מקצועי ולעילא לכל לקוח ולמצוא פתרונות יצירתיים, מודרניים ויעילים לפי דרישותיו".

 

מר הלל גרנות

מר הלל גרנות

נשיא איגוד החברות העירוניות
לשעבר מנכ"ל החברה לפיתוח פ"ת בע"מ
איגוד החברות העירוניות בשלטון המקומי

"מר בכר תרם רבות לקידומה של החברה בכלל ושל רשות החניה בפרט וזכה להישגים רבים במסגרת 4 שנות פעילותו כמנהל רשות החניה. בתקופת כהונתו של מר בכר, זכתה רשות החניה להיות מודל לחיקוי לניהול גופים מקבילים ברשויות מקומיות נוספות ברחבי הארץ".

"כמנהל רשות החניה העירונית, נדרש מר בכר לעמידה במסגרת תקציבית נתונה ולחלוקתה לתחומי הפעילות השונים. לאורך כל תקופת עבודתו גילה מר בכר מקצועיות רבה, מסירות, אכפתיות ויוזמה ברוכה, תוך שמירה על רמת אמינות גבוהה ונאמנות לעבודה".

"בקורסים ובמסגרות הלימוד וההשתלמויות השונות למנהלים בכירים, רכש מר בכר כלים ניהוליים וכלכליים מקצועיים מהמתקדמים ביותר שאפשרו לו להביא לידי ביטוי את יכולותיו, כשרונו וידיעותיו המקצועיות לטובת ניהולה היעיל וההישגי של רשות החניה".

 

מר משה ספקטור

מר משה ספקטור

מנכ"ל עיריית פתח תקווה לשעבר

"מר משה בכר, קידם מאוד את הרשות בתחומי ארגון, מחשוב ויצירת נהלים ונורמות חדשות המוכיחות עצמן מידי יום".

"מר בכר פעל לקדם שיטות חניה חדשות לייעול המערכת ובעיקר להקל ולפשט השימוש ע"י התושבים".

עדי מלכה

עדי מלכה

גזבר עיריית נוף הגליל

"משה הוביל בהצלחה רבה, תהליך מלא של הקמת רשות חניה עירונית עצמאית...

"הקמת רשות חניה עירונית בנוף הגליל בהובלתו של משה, אפשרה לנו להתייעל בעבודה, לחסוך בהוצאותינו השוטפות, להעביר מידי הקבלנים החיצוניים לידי העירייה את השליטה המלאה בכל תקבולי החניה ולהגדיל בכך משמעותית את מעגל ההכנסות של העירייה ממקורות פנימיים...

"מבקש להביע הערכה מלאה ותודה מיוחדת למשה בכר, על איכות שירותיו המקצועיים, על מידת רצינותו ויסודיותו בעבודה, על עמידתו לרשותנו תמיד וללא סייג בלוחות הזמנים וכן על המענה המיידי שניתן על ידו לעירייה בכל עת, ובכל נושא ועניין".

מר שמעון סוסן

מר שמעון סוסן

ראש המועצה האזורית חבל מודיעין

"הערכתי הרבה ליועץ החניה - משה בכר, על תרומתו המקצועית בהקמת רשות החניה העירונית במועצה האזורית חבל מודיעין."

"משה בכר הוביל את גורמי המועצה במיומנות רבה בתהליך הכנתו ואישורו של חוק העזר 'העמדת רכב וחנייתו'... בגיבוש תכנית אב מקיפה להסדרת החניה... בהנחיית מהנדסי תנועה להפקת תכניות התמרור של המועצה.... בכתיבת מכרז רב-תחומי לתפעול מערך החניה.... ובמתן ייעוץ מקצועי ברמה גבוהה מאוד, הראויה להערכה רבה."

"בזכות בקיאותו וניסיונו המצטבר של משה בכר בהקמה, בניהול ובתפעול מוצלח של מערכי חניה בשלטון המקומי בכלל ובמועצה האזורית חבל מודיעין בפרט, יתאפשר לו להמשיך ולסייע גם לרשויות מקומיות אחרות, בהקמתם ותפעולם האיכותי של מנגנונים אלו."

 

צרו קשר

שדות חובה מסומנים בכוכבית(*)
שם: (*)
שדה שם ריק
אימייל (*)
כתובת אמייל שגויה או חסרה
טלפון: (*)
מס טלפון חסר או ריק
נושא: (*)
נא למלא שדה נושא
הודעתך: (*)
נא למלא את תוכן ההודעה